• 👍🏻😉💕A máme tu zlato🥇a NEJLEPŠÍ GYMNASTKU💛

• 20.3. proběhlo v Březové krajské kolo ve sportovní gymnastice. Hoši z druhého stupně skončili na pěkném 4. místě a děvčata z prvího stupně vybojovala 1. místo. A ocenění pro nejlepší gymnastku prvního stupně zaslouženě získala naše žákyně Zoe Sichrovská z 2.A. Všem moc gratulujeme a děkujeme za vzornou reprezentaci💕😉👍🏻🥇

• OTEVŘENÍ E-SHOPU👍🏻😉

• Máme pro Vás skvělou zprávu!

Nechali jsme si jako škola vytvořit vlastní volnočasovou školní kolekci oblečení, jejíž náhled vidíte níže a kterou je možné si aktuálně pořídit na našem e-shopu zde: https: https://www.kraloveskoly.cz/1zscheb/

Objednávání je již spuštěno a bude možné až do 28.3.2024 do půlnoci.

Tento den se e-shop uzavře, objednané zboží půjde do výroby a následně se odešle přímo k Vám. Proto neváhejte, pokud si chcete pořídit svůj kousek ze školní kolekce.

Doufáme, že budete mít z naší nové kolekce stejnou radost jako máme my!

S pozdravem a přáním krásného dne,

vedení školy

• Výsledky hlasování👍🏻🧢👕😉

• Tento týden proběhlo hlasování o vítězném motivu, ráda bych Vás tímto informovala o výsledcích, které dopadly následovně:

Motiv 1 - 73 hlasů

Motiv 2 - 56 hlasů

Motiv 3 - 20 hlasů.

Z výsledků hlasování je patrné, že studenti preferují Motiv číslo 1. Tento motiv použijeme na kolekci oblečení a připravíme  e-shop. Termín spuštění e-shopu plánujeme na 14.3.-28.3.2024.

• 🥈🥈Gymnastika - postup do krajského finále - 2x🥈🥈

• Ve středu se naši žáci a žačky zúčastnili gymnastických závodů okresního kola. Obě družstva vybojovala  krásné 2. misto, postupují tak do krajského finále. GRATULUJEME👍🏻😉💕 Držíme palce ať se daří 👍🏻😉💕

• Hodina se 📖spisovatelem 🐉🐲PETREM BŘEZINOU💎

• Žáci prvního stupně měli tu čest se setkat se současným vynikajícím českým spisovatelem Petrem Březinou, který pro ně připravil celou knihu pohádek. V příštím roce se naše děti pokusí pomoci právě tuto knihu ilustrovat. Pár obrázků se již žákům 5.B podařilo nakreslit🐲🐉💎

• Mini turnaje - spolupráce🏑

• Spolupráce ZŠ Kostelní náměstí

V pátek si společně s osmým ročníkem zahráli na naší škole žáci z Kostelního náměstí miniturnaj ve florbale. Do her se zapojily i naše dívky.

• Postup do republiky👍🏻😉Krajský přebor škol v šachu♟️🏁🥈

• 3 kategorie - 1. a 2. stupeň ZŠ a SŠ:

Naši žáci ve složení týmu:

1. Ondřej Bláha (9. A)

2. Filip Riedl (8. A)

3. Yeruult Tuguldur (9. A)

4. Dinh Pham Ngoc Duy (2. B)

Celkem 20 družstev, v naší kategorii bylo 7 družstev - Gymnázium Cheb, 3., 4. a 6. ZŠ Cheb, dvě ZŠ z Karlových Varů a naše škola.

Hrálo se na 5 kol švýcarským systémem. Prohráli jsme pouze s Gymnáziem Cheb a umístili se na 2. místě - postupovém na republikové kolo.

Koncem června budeme držet palce - naše škola vyjede do Zlína. Žáci si jistě přivezou zajímavé zkušenosti, budeme držet palce.

• 👕HLASOVÁNÍ - NOVÁ ŠKOLNÍ KOLEKCE 👕

• Zde zasílám odkaz na online hlasování: https://schoolsunited.cz/hlasovani/8C7KCWBQ

Krásný den všem,

máme pro Vás jedno skvělé překvapení!

Do školy přichází nová školní kolekce oblečení a jste to právě Vy, kdo rozhodne o její podobě! Hlasujte do 7.3.2024 o tom, který ze tří motivů se Vám líbí nejvíce. Vítězný motiv potom použijeme na vytvoření celé výroční kolekce, kde najdete nejen mikiny a trička, ale i tepláky, batohy, čepice a další kousky.

POZN.:  Eshop by byl následně spuštěn v termínu 14.3.- 28.3.

• "Porozumíš, neohrozíš"🚴🏻‍♂️🚴🏻💕

• 🚴🏻‍♂️🚴🏻Žáci 3.B, 3.A, 7.B🚴🏻🚴🏻‍♂️

I další naše děti se zapojily do tohoto projektu a seznámily se s novými dopravními značkami.👍🏻😉

žáci 5.B, 2.A a 2.B se zúčastnili projektu Porozumíš, neohrozíš, který byl zaměřen na dopravní výchovu se zacílením na cyklisty.🚴🏻🚴🏻‍♂️🚴🏻‍♀️

• Parkur - workshop na jedničce 👍🏻

• 🤸🏻🤸🏻‍♂️🤸🏻‍♀️ sportovně motivační aktivity proběhnou ve čtvrtek 7.3. v malé a velké tělocvičně naší školy v dopoledních hodinách.

• zatím žádné údaje