• Informace pro budoucí PRVŇÁČKY🏫🍛

• Informace pro rodiče:

Nabízíme stravování v naší školní jídelně.

Vaříme pouze 1 druh obědu. Součástí obědu je polévka, hlavní chod, nápoj a dle finanční normy je zařazováno ovoce, zelenina, kompoty, saláty, dezerty a moučníky.

Cena obědu je 35 Kč (později se zvyšuje dle věku dítěte). Je nutné zakoupit stravovací kartu 35 Kč, bez karty se oběd nevydává!

Stravné se hradí pouze formou trvalého příkazu na částku 730 Kč/měsíčně. Variabilní symbol je přidělen a platí po celou dobu docházky do školní jídelny.

Zálohy na stravu se platí měsíc dopředu (tzn. v srpnu na září, v září na říjen atd.), je tomu jinak než v MŠ, proto doporučujeme zařídit obědy pro prvňáčky již poslední týden v srpnu, kancelář ŠJ bude otevřena 8,00 – 12,00.

Při přihlašování dítěte je tedy nutno vědět:

• datum narození
          • číslo účtu
          • 35 Kč na stravovací kartu v hotovosti

Veškeré další informace o školním stravování dostanete při přihlášení v kanceláři ŠJ.

🌸Těšíme se na vás i na vaše prvňáčky🌸.

Jitka Derflerová – vedoucí stravování

Tel. 354 673 266